حفاظت و توانمندسازی مشتریان نیروگاه خورشیدی

حفاظت و توانمندسازی مشتریان نیروگاه خورشیدی

به گزارش آرا نیرو هر نصب خورشیدی باید ایمن و قابل اعتماد باشد و همه مشتریان باید درک روشنی از سیستم خورشیدی داشته باشند، و درمورد هرآنچه که در هنگام خرید و نگهداری از یک سیستم خورشیدی لازم است بدانند.

انجمن صنایع انرژی خورشیدی امریکا (SEIA) نه تنها با ارائه منابع اطلاعاتی به مشتریان، بلکه برای توسعه استانداردهای ملی که شیوه‌های فروش منصفانه را ترویج می‌کند، توانمندسازی می‌کند تا از نصب ایمن و یکنواخت سیستم‌های ذخیره‌سازی و خورشیدی اطمینان حاصل کند.

شفافیت کامل
اولین استاندارد برای حفاظت از مصرف کنندگان در معاملات نیروگاه‌های خورشیدی خانگی تمرکز می‌کند و انتظارات را برای فروشندگان، وام دهندگان، بیمه‌گذاران و خریداران در طول خرید تعیین می کند. برآوردهای پس انداز را استاندارد و شخصی سازی می‌کند و به مشتریان تصویر واضح تری از شرایط وام و پس انداز بالقوه درآمدی در طول زمان ارائه می دهد. صرفه جویی در هزینه قبوض ماهانه انرژی یکی از دلایل اصلی استفاده مشتریان از انرژی خورشیدی است، و ایجاد یک رویکرد یکسان آنها را قادر می سازد تا تصمیمات آگاهانه تری بگیرند.

استاندارد جدید همچنین برنامه آموزشی را برای فروشندگان تعیین می کند. علاوه بر اطلاعات اولیه در مورد انرژی خورشیدی و طراحی سیستم، برنامه آموزشی شامل اطلاعاتی در مورد اندازه گیری شبکه و سیاست‌های محلی، اطلاعاتی در مورد مشوق های مالیاتی فدرال، و قوانین و محدودیت هایی برای جذب مشتریان خواهد بود. برنامه آموزشی تضمین می‌کند که به فروشندگان، دانش سطح پایه برای توضیح فناوری خورشیدی و فروش اخلاقی به مشتریان ارائه شود.

ایمن و قابل اعتماد
استاندارد دوم مشخصات جامع ساختاری، الکتریکی و مهندسی مورد نیاز برای تاسیسات خورشیدی و ذخیره سازی مسکونی با کیفیت بالا را مشخص می کند. نصاب هایی که از این استانداردها پیروی می کنند آخرین قوانین ایمنی آتش سوزی و ساختمان مورد نیاز برای نصب ایمن را خواهند داشت. یکنواختی بیشتر در مشخصات نصب نیز به اطمینان از قابلیت اطمینان طولانی مدت این سیستم‌ها کمک می‌کند.

Source: greenmatch.co.uk

استاندارد سوم بر الزامات آموزشی مورد نیاز برای تکمیل تاسیسات خورشیدی خانگی و تعیین انتظارات بر همه برنامه های آموزشی نصاب نظارت می کند. از آنجایی که صنعت انرژی خورشیدی و ذخیره‌سازی در سال‌های آینده از هزاران نصب‌کننده جدید استقبال می‌کند، این استاندارد تضمین می‌کند که کارگران در هر بخش از کشور آموزش‌های فنی مورد نیاز برای راه‌اندازی سیستم‌های قابل اعتماد و با کیفیت بالا را دریافت می‌کنند.

توانمندسازی مشتریان
علاوه بر موارد فوق، SEIA به مصرف‌کنندگان اطلاعاتی از ابزار و منابع انرژی می‌دهد تا تصمیمی بگیرند که بهترین نتیجه را برای آنها دارد.

این ابزارها شامل «راهنمای مصرف‌کننده خانگی برای انرژی خورشیدی» است که به‌طور منظم با اطلاعات لازم به‌روز می‌شود و به زبان ساده در دسترس است، همچنین مدل‌های رایگان قراردادها و فرم‌های افشا برای شفاف‌سازی و ساده‌تر کردن فرآیند را در دستور کار دارد.

به گزارش آرا نیرو استفاده از خورشیدی یک خرید اصلی و مهم است. مشتریان باید آن را با خرید یک وسیله نقلیه جدید یا یک لوازم خانگی بزرگ، مقایسه کنند و اطلاعات کامل همراه با جزئیات را دریافت کنند.
تا سال ۲۰۳۰، تخمین زده می شود که ۱۰ میلیون خانه آمریکایی دارای برق خورشیدی نصب شده باشند. هیچ صنعتی نمی تواند ۱۰۰٪ رضایت مشتری را تضمین کند، اما SEIA در سطوح مختلف کار می کند تا اطمینان حاصل کند که نصب و راه اندازی خورشیدی و ذخیره سازی با ایمنی و یکپارچگی انجام می شود تا تجربه هر مشتری را بهبود بخشد.

سازمان SEIA با راه‌حل‌ها و منابع نوآورانه و مشارکت با رهبران دولت و بخش خصوصی برای ارائه انرژی پاک، مقرون‌به‌صرفه و قابل اعتماد به سراسر کشور، به پیشروی خود ادامه خواهد داد.
منبع: https://www.seia.org

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
دودکش های خورشیدی: راه حل انرژی قابل دوام یا هوای گرم زیاد؟
نوشتهٔ بعدی
مزرعه کشاورزی ولتاییک یا agrivoltaics

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست