بازیافت پنل‌های خورشیدی در ایالات متحده

بازیافت پنل‌های خورشیدی در ایالات متحده

پنل های خورشیدی ساخته شده در بزرگترین کارخانه تولید پنل های خورشیدی مبتنی بر سیلیکون در ایالات متحده اکنون به لطف همکاری جدید بازیافت خواهند شد.

به گزارش آرا نیرو، قرارداد بازیافت پنل خورشیدی که به تازگی اعلام شده بین Qcells و SOLARCYCLE اولین مشارکت در نوع خود بین یک سازنده بزرگ پنل خورشیدی و یک شرکت بازیافت خورشیدی پیشرفته در ایالات متحده است.

مواد بازیافتی پنل های Qcells مانند آلومینیوم، نقره، مس، سیلیکون و شیشه کم آهن _شیشه کم آهن که به عنوان شیشه فوق شفاف یا شیشه سوپر کلیر نیز شناخته می‌شود، نوعی شیشه با غلظت آهن کم است که شفافیت و وضوح فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌دهد_ در زنجیره تامین داخلی برای تولید نسل بعدی محصولات انرژی پاک مجددا استفاده خواهند شد. SOLARCYCLE می گوید فناوری بازیافت پنل خورشیدی ثبت شده این شرکت بیش از ۹۵ درصد از ارزش یک ماژول را استخراج می کند. این بهترین دستاورد صنعت بازیافت خورشیدی است که بزرگترین شرکت خورشیدی ایالات متحده، First Solar، می‌گوید می‌تواند ۹۰ درصد ارزش یک ماژول را بازیابی کند.

با ظرفیت تولید ۸٫۴ گیگاوات (GW) که انتظار می‌رود امسال به آن برسد و ۴۰۰۰ شغل ایجاد شود، تاسیسات Qcells در دالتون، جورجیا، بزرگترین کارخانه تولید پنل‌های خورشیدی مبتنی بر سیلیکون در ایالات متحده است. همچنین این اولین کارخانه تولید پنل های خورشیدی از زمان تصویب قانون کاهش تورم بود.
در ژانویه ۲۰۲۳، شرکت مستقر در سئول اعلام کرد که بیش از ۲٫۵ میلیارد دلار برای ساخت اولین زنجیره تامین کامل خورشیدی ایالات متحده در گرجستان سرمایه گذاری خواهد کرد که بزرگترین سرمایه گذاری خارجی ایالات متحده تا به امروز در تولید انرژی پاک بوده است. این شامل توسعه کارخانه خورشیدی دالتون و ساخت یک کارخانه زنجیره تامین خورشیدی کاملاً یکپارچه در کارترسویل، جورجیا بود که شمش های خورشیدی، ویفرها، سلول ها و پنل های نهایی را تولید می کند.

سووی شارما، مدیرعامل و موسس SOLARCYCLE، گفت: «وقتی به ردپای پنل‌های Qcells در خورشیدی تجاری و مسکونی در سراسر آمریکا نگاه می‌کنید، تأثیر اعلامیه مشارکت، بسیار قابل توجه است.»

موسسه SOLARCYCLE در حال حاضر تاسیسات بازیافت در اودسا، تگزاس، و مسا، آریزونا را اداره می کند و با بیش از ۴۰ شرکت از بزرگترین شرکت های انرژی خورشیدی ایالات متحده همکاری های بلندمدت امضا کرده است.
منبع: SOLARCYCLE
_____
اگر در منطقه‌ای زندگی می‌کنید که حوادث مکرر دارد و علاقه‌مندید خانه‌تان را در برابر قطعی برق مقاوم‌تر کنید، استفاده از انرژی خورشیدی و اضافه کردن یک سیستم ذخیره‌سازی باتری را در نظر بگیرید. برای اطمینان از یک سیستم خورشیدی قابل اعتماد با قیمت رقابتی، با آرا نیرو را تماس بگیرید، ما به شما برای طراحی بهترین سیستم، سرویس رایگان می‌دهیم و تضمین می کنیم که راه‌حل‌هایی با کیفیت بالا دریافت می‌کنید و ۲۰ تا ۳۰ درصد در مقایسه با دیگر روش‌ها صرفه جویی خواهید داشت. با ما تماس بگیرید.

, , , , , , , , , , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
نیروگاه خورشیدی متمرکز Concentrated Solar Power (CSP)
نوشتهٔ بعدی
هلند جزئیات طرح تشویقی برای تولید PV را فاش می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست