تحقیقات در مورد پنل های خورشیدی در سطح دریا

تحقیقات در مورد پنل های خورشیدی در سطح دریا

تحقیقات در مورد پنل های خورشیدی در سطح دریا

در حدود یک کیلومتر دور از نیروگاه نیروی دریایی Delimara، در استفاده از پنل های خورشیدی در دریا در حال انجام است و این که آیا این می تواند به طور موثر برای تولید برق استفاده شود. تحقیقات در پنج سال گذشته ادامه داشته و در حال حاضر با آزمایشگاه های جدید انرژی پایدار که دانشگاه مالتا در Marsaxlokk است، افزوده می شود.

با تابش نور آفتاب تقریبا در تمام طول سال مالت پتانسیل بالایی برای این پنلهای فتوولتائیک برای تولید برق دارد. طبق گفته پروفسور مول Stanho که آزمایشگاه تحقیقاتی جدید خورشیدی در دانشگاه را هدایت می کند، اگر این مالت از فضای سطح دریا در قالب مزارع خورشیدی استفاده کند، ممکن است از این امکانات استفاده شود.

مول “Stagno گفت که در طول چهار تا پنج سال گذشته آزمایش ها روی سیستم های شناور انجام شده است، یعنی پنل ها روی سطح دریا.

او گفت که کمبود فضا در مالت واضح است و برای پیدا کردن یک منطقه معادل چهار زمینه فوتبال، تقریبا غیرممکن است. با این حال، سطح دریا فضای زیادی را فراهم می کند و بنابراین پروژه سلاکو ۱ برای بررسی قابلیت اطمینان سیستم های خورشیدی شناور راه اندازی شده است.

پلتفرم شناور پنل های خورشیدی در ۳۰ کیلومتری خلیج قلعه مارکو قرار گرفته و در برابر باد های قوی و دریاهای دریای آزاد قرار گرفته است. او گفت: گام بعدی، برنامه کاربردی بیشتر از طریق solaqua 2 است.

Mulè Stagno گفت: در حال حاضر باید یک طراحی قابل قبول از نظر مالی و همچنین برای اطمینان از ارزش دریا. پروفسور گفت که در مورد مقیاس جزئی صحبت نمی کند، بلکه چیزی در مقیاس وسیع است.

جایزه دریایی دانه صندوق ایالت مالت و دریای مالت است و با هدف کمک به تحقیقات دانشگاهی در زمینه توسعه دریایی است.

دانیل آکیلینا از Maritime Malta میگوید که دانشجویان و پژوهشهای علمی مورد مطالعه قرار میگیرند، تحقیقاتی که ممکن است فردا یا بعد از آن مورد استفاده قرار گیرد.

به طور کلی، € ۶۷،۰۰۰ در چهار پروژه گسترش یافته است که از توربین های بادی در سطح دریا تا دستگاه متفاوت است تا آب دریا قابل تمیز باشد

 

, , , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
آیا صنعت انرژی خورشیدی شکست ناپذیر است؟
نوشتهٔ بعدی
راه اندازی نیروگاه خورشیدی ۱۰۰ مگاواتی در چین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست