مدارس در ایالات متحده از انرژی خورشیدی استفاده می کنند

مدارس در ایالات متحده از انرژی خورشیدی استفاده می کنند

مدارس در ایالات متحده از انرژی خورشیدی استفاده می کنند و این نشان می دهد که هزینه ها کاهش می یابد

در زمینه مدرسه ابتدایی در روستای میدلسکس، ویرجینیا، در نزدیکی خلیج چزاپیک، طرح بلند پروازانه ای شکل گرفته است: سرپرست مدارس پیتر گرتز و سایر مدیران محلی در حال آماده شدن برای تأسیس مدارس خود از انرژی خورشیدی هستند.

آفتاب قبیله خورشیدی، ویرجینیا، امیدوار است که مجموعه ای از پنل های خورشیدی را در این زمینه داشته باشد که بتواند برق کافی به قیمت پایین تر از هزینه های فعلی برق خود، برای مدارس ابتدایی و مدارس متوسطه را فراهم کند و در حالی که دانش آموزان، معلمان و جامعه را برای یادگیری انرژی پاک آماده می کند.

گترز گفت: “ما احساس کردیم که کار مهمی برای بچه های ماست و ما می خواستیم که جامعه را به نحوی مسئول و پایدار، و همچنین به طور فزاینده و کارآمد، ببینیم.”

شمار مدارس خورشیدی به سرعت در حال افزایش است. حدود ۵ درصد از کلیه مدارس K-12 ایالات متحده اکنون توسط خورشید طراحی شده و ظرفیت خورشیدی آنها در سه سال گذشته تقریبا دو برابر شده است.

تقریبا ۵۵۰۰ مدرسه که از انرژی خورشیدی استفاده می کنند، امروزه در مجموع ۹۱۰ مگاوات انرژی خورشیدی استفاده میکنند.

بزرگترین دلیل افزایش آن منافع اقتصادی انرژی خورشیدی است. کاهش شدید قیمت باعث شده است که این مدارس به لحاظ مالی قابل قبول باشد. با توجه به تحقیقات، هر دو مدرسه دولتی و خصوصی هزینه های برق خود را با خورشید کاهش می دهند و پول بیشتری برای برنامه های آموزشی صرف می کنند. بسیاری نیز انرژی های تجدید پذیر را در درس های علم، تکنولوژی، مهندسی و ریاضی (STEM) خود قرار می دهند.

نمای کلی چشم انداز خورشیدی، کالیفرنیا دارای بیشترین امکانات مدرسه ای است که نزدیک به ۲،۰۰۰ مدرسه ای است که از انرژی خورشیدی استفاده می کنند. نوادا دارای بالاترین میزان پذیرش است: ۲۳ درصد از مدارس اکنون از انرژی خورشیدی استفاده می کنند. طبق مطالعه، نیوجرسی، آریزونا، ماساچوست و نیویورک، کشورهای دیگر با سیاستهای خورشیدی دوستانه و پایگاه خورشیدی که به سرعت در حال رشد هستند نیز دارای نرخ پذیرش بالا هستند.

, , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
درآمدزایی افراد تحت پوشش کمیته با احداث نیروگاه خورشیدی
نوشتهٔ بعدی
منابع انرژی تجدید پذیر، استفاده از انرژی پاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست