آیا صنعت انرژی خورشیدی شکست ناپذیر است؟

آیا صنعت انرژی خورشیدی شکست ناپذیر است؟

آیا صنعت انرژی خورشیدی شکست ناپذیر است؟

دولت مرکزی چین کل صنعت PV را، از جمله ناظران و متخصصان، را با ایجاد تغییرات شدید در استقرار نیروی PV، کاهش هزینه‌ های اقتصادی، انتقال مسئولیت اقتصادی به استان ‌ها و در یک حرکت مرتبط، تلاش در یک زمان برای کنترل مشکل بدهی کشور، به یک وحشت انداخت. پیش‌بینی‌ها کاهش یافتند و تاریکی بر کل صنعت شمسی فرود آمد.

اخیرا، دولت با هیچ جزئیات واقعی اعلام کرده ‌است که یک برنامه جدید یا حداقل تشویق در اواسط سال ۲۰۱۹ مورد استفاده قرار خواهدگرفت. با وجود نداشتن جزئیات، نشانه پشتیبانی مداوم، کل صنعتPV را، از جمله ناظران و دانشمندان، را برای نفس کشیدن و شروع به افزایش خوش بینی و پیش‌بینی، هرچند نه ظرفیت تولید واقعی،ایجاد کرد.

چه چیزی باعث می‌شود که یک کسب ‌و کار یا حتی کشور بزرگ ‌تر از آن شکست بخورد؟ به طور معمول، دولت ‌ها این تصمیم را هنگامی اتخاذ می‌کنند که شکست یک شرکت یا موسسه به احتمال زیاد موجب رویداد بازار فاجعه ‌بار خواهد شد. افزایش قابل‌ توجه بیکاری می‌تواند منجر به رویداد بازار فاجعه ‌بار همانند ناآرامی‌ های اجتماعی شود.

در ایالات ‌متحده، بزرگ‌ترین کمک مالی در تاریخ، AIG، گروه بین‌المللی آمریکایی است که بیش از ۱۸۰ میلیون دلار را به خود اختصاص داده‌است. پس از آنکه دولت آمریکا کناره‌گیری کرد و به برادران لمانشکست داد (که منجر به رویدادی فاجعه‌بار در بازار شد)، AIG ذخیرهشد. ایالات‌متحده همچنین بانک آمریکا، کرایسلر و GM را در بین افراد دیگر به قید ضمانت آزاد کرده‌است.

, , , , ,
نوشتهٔ پیشین
فهرست نیروگاه های خورشیدی در ایران
نوشتهٔ بعدی
تحقیقات در مورد پنل های خورشیدی در سطح دریا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست