نیروگاه خورشیدی ۶۰ مگاواتی در کامبوج

نیروگاه خورشیدی 60 مگاواتی که در کامبوج

نیروگاه خورشیدی ۶۰ مگاواتی در کامبوج

همانطور که جهان به سمت سرمایه گذاری در انرژی تجدید پذیر حرکت می کند، کامبوج نیز منابع انرژی خود را نسبت به انرژی خورشیدی متنوع می کند.

کامبوج در حال آماده شدن برای یک نیروگاه خورشیدی بزرگ است که در آینده نزدیک به علت سرمایه گذاری توسط ارائه دهنده تکنولوژی محلی برق SchneiTec Group می آید. این کارخانه در استان کومپونگ Speu واقع شده است، این کارخانه ظرفیت تولید برق تا ۶۰ مگاوات برق را برای Electricite Du Cambodge (EDC) خواهد داشت.

با توجه به اعلامیه مطبوعاتی اخیر، این کارخانه شامل ۲۰۰،۰۰۰ پانل خورشیدی است که توسط بزرگترین تولید کننده پانل های خورشیدی JinkoSolar Holding Co.Ltd نصب شده است. سیستم نصب و راه اندازی در ماه نوامبر ۲۰۱۸ با عرضه برق مورد انتظار در دسامبر ۲۰۱۹ آغاز شد.

Genera Miao، معاون فروش و بازاریابی معاون رییس جمهور JinkoSolar، گفت: “این نصب ۶۰ مگاوات نیروگاه خورشیدی تنها اولین قدم به سوی آینده انرژی فراوان و پر انرژی کامبوج است.”

بخش انرژی خورشیدی توسط دولت توسط سیاست خود برای اتصال سیستم های خورشیدی به شبکه ملی حمایت شده است. در همین حال، انجمن اخیر در کامبوج نشان داد که کامبوج از برق دیزلی عبور کرده و واردات قدرت را از ۶۰ درصد به کمتر از ۲۰ درصد کاهش داده است.

, , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
تولید برق با پنل خورشیدی در آب و هوای بارانی
نوشتهٔ بعدی
حمایت وزارت نیرو از راه‌اندازی نیروگاه‌های خورشیدی کوچک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست